W bibliotece przy współpracy z dziewczętami z klasy II b, II c i VI c  powstaje nietypowa reklama książek. 9.03,2016r. powstały pierwsze zdjęcia typu „sleeveface” – co to jest?   Sleeveface to popularna inicjatywa polegająca na robieniu zdjęć z zasłoniętą przez okładkę książki, czasopisma, płyty CD, DVD lub winylowej częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie prezentujące połączenia sylwetki fotografowanej osoby z ukrytym książkowym alter ego. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym wcieleniem – można powiedzieć    po polsku   „twarzookładka”.

Efektem końcowym naszej sesji zdjęciowej będzie wystawa. Teraz zapraszamy Was do obejrzenia kilku zdjęć z pierwszego spotkania, na którym było dużo dobrej zabawy i oczywiście ustalenie terminu kolejnej sesji zdjęciowej. A może macie własny pomysł na „sleeveface” ze swoją ulubioną książką?

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI !!!