Platforma selfie+ to miejsce stworzone specjalnie dla beneficjentów programów: Erasmus+, PO WER, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży oraz Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży, służące prezentowaniu działań projektowych realizowanych przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. 

Poprzez dodanie zdjęć oraz opisów działań na platformie selfie+ realizatorzy projektów mogą pochwalić się swoimi dokonaniami, upowszechniać wyniki pracy nad projektem, a przede wszystkim pokazać potencjalnym przyszłym beneficjentom programów wspieranych przez Fundację, że warto korzystać z naszej oferty. Dołączenie do społeczności selfie+ to nie tylko okazja do zaprezentowania najciekawszych relacji z działań projektowych, ale również wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, inspiracja dla instytucji działających w obszarze edukacji oraz doskonała zabawa połączona z uczeniem się. Platforma działa od 2015 roku, a została stworzona przez sektor Erasmus+ Edukacja szkolna. Sukces projektu sprawił, że w 2017 roku Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji postanowiła włączyć w działania również beneficjentów pozostałych sektorów programu Erasmus+, a także programu PO WER, Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży oraz Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

DZIŚ O NASZEJ SZKOLE I NASZYM PROJEKCIE

https://selfieplus.frse.org.pl/po-nitce-do-klebka/  

 

 

Już niedługo kolejna grupa uczniów naszej szkoły wyjedzie w ramach projektu Erasmus plus "Kreatywność w klasie"  wyjedzie w podróż do Hiszpanii. Nic więc dziwnego, że w ramach przygotowań  - 12 września spotkaliśmy się z naszymi partnerami online by ustalić szczegóły pobytu. Podczas naszej wizyty zaprezentujemy wybrane zabawy polskich uczniów i postaramy się nauczyć innych jak w nie grać. W planach mamy również warsztaty z wirtualnej rzeczywistosci, robotyki, zajęcia kulturowe. Kto wie, może po powrocie uda nam się przyrządzić jakąś potrawę kuchni hiszpańskiej.

Izabella Forgiel