DZIEŃ KOBIET w świetlicy  Jak co roku z okazji Dnia Kobiet nauczyciele świetlicy wraz z chłopcami przygotowali dla dziewcząt miłą niespodziankę. Zabawa rozpoczęła się od złożenia życzeń i wręczenia upominków przygotowanych przez chłopców. Były to piękne, papierowe serca wykonane techniką orgiami.

Tematem wprowadzającym do zabawy było rozwiązanie krzyżówki z hasłem „Dzień Kobiet”, z którą dzieci poradziły

sobie bez problemu. Kolejne zadanie polegało na prawidłowym odgadnięciu nazw kwiatów i tu nasi chłopcy pozytywnie nas zaskoczyli, dużą wiedzą na ten temat.  Wiele uśmiechu na twarzy wywołała zabawa „kapelusz”, która nie mogła odbyć się bez muzycznych hitów. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki mogli się sprawdzić w kolejnej  konkurencji kulinarnej „obieranie ziemniaka na czas” i bez wątpienia ogromne brawa należały się Oliwii.

W czasie zabawy na wszystkie dzieci czekały cukierki i lizaki, które z apetytem podjadały.

W świetnych nastrojach i dobrych humorach zakończyliśmy naszą wspólną zabawę.

Karolina Moritz