31.10.2014r. spotkaliśmy się w grupie klas I-III, aby przypomnieć oraz uświadomić Wam prawa dziecka. Dzieci z klasy IIb przygotowały krótkie scenki rodzajowe, by zilustrować zaproszonym uczniom prawa dziecka. Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia na naszym kanale YOU TUBE
Zbiór wszystkich praw zgromadzone są w Konwencji Praw Dziecka. Muszą je przestrzegać wszyscy dorośli, zarówno w szkole jak i w domu. Prezentacja multimedialna, którą mieliście okazję obejrzeć (jak było widać z wielkim zainteresowaniem) była poświęcona prawom dziecka. Wybierzcie jedno z nich i wykonajcie ilustracje do niego. Oto przypomnienie:

Spotkanie miało nie tylko przypomnieć Wam Wasze prawa, ale również zachęcić do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Prawa Dziecka Oczami Dzieci”. Prace muszą być wykonane w formacie A3 przy wykorzystaniu rysunku, malarstwa lub kolażu. Prace zbieram do 6.11.2014r. Przekazujcie je wychowawcom.
Życzę powodzenia i przyjemnej pracy!!!
Rzecznik Praw Ucznia
Małgorzata Wiland